Türk Nippon Sigorta Limitsiz Doğum Paketi - Hayata Merhaba Doğum SigortasıHamilelik süreci yeni başlamış anne adaylarına harika bir haberimiz var!
Muayenelerden, tahlillerinize  hatta doğuma kadar geçen sürede; Hamileliğe ilişkin harcamalarınızı %100 karşılayacak bir sigorta olan  Türk Nippon Sigorta Limitsiz Doğum Paketi ile tanışma zamanı…

MUAYENELER

TAHLİLLER-TETKİKLER ve

DOĞUM EYLEMİNİZ Sağlık Sigortanız kapsamında! Hamileyken Başvurun

 

 

TÜRK NİPPON SİGORTA LİMİTSİZ DOĞUM PAKETİ KAPSAMI

Doğum yapacağınız Anlaşmalı Özel Hastaneyi seçin ve Doktorunuza siz karar verin.
Alternatif Doğum Paketlerimizle; ,Muayene, Tahliller ve Doğum eyleminizi sigortanız %100 karşılasın
Sigortalımız olduğunuz sürece beklenmeyen acil durumlardaki harcamalarınızı sigortanız karşılasın
Doktor ücreti , oda, refakatçi masrafı gibi ek ödemeleri siz düşünmeyin.

Sizin için en önemli anlardan birinde, bebeğiniz HAYATA MERHABA derken yanınızda olduğumuzu hissettirmek için; Oldukça kapsamlı bir doğum paketi sunuyoruz.
Bilgi almak isterseniz hemen 0850 333 3 877’den bize ulaşın.
Bir sigortadan fazlasına sahip olacağınız hamilelik döneminde anne adaylarımız  için düzenlediğimiz etkinliklerimizi takip edin, bize katılın.

 Türk Nippon Sigorta Limitsiz Doğum Paketi – Hayata Merhaba Doğum Sigortası Detayları

Başta Ankara ili olmak üzere bir çok ilde sigortalılarımız anlaşmalı özel hastanelerdeki hamilelik takiplerinde; T.Nippon sigorta güvencesinden yararlandı. En çok Medical Park Ankara Hastanesinde, Liv Hospital Ankara’da hasta yoğunluğu görülürken, muayeneler, tahliller ve doğum eylemi yanında daha bir çok ek teminatın sunulduğu doğum sigortalarında sağlık sigortası priminizi 9 eşit taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca vergi avantajıyla sağlanan destekten yararlanarak; Sigorta primlerinizin %15’ine kadar ki bölümünü maaşınızla birlikte geri alabilirsiniz. Bu sayede sağlık sigortası primleriniz sizin hesapladığınızdan %15 daha ucuza gelir.