TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN SAĞLIK SİGORTASI

TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN SAĞLIK SİGORTASI

Kendinizi bebek sahibi olmak için hazır hissettiğinizde, kimi zaman koşullar beklenen sürelerde bebek sahibi olmanıza engel olabilir. Bazen basit nedenler, bazen de, farklı tedavi yöntemleri gerekebilen onlarca neden, hemen  moralinizin bozulmasına izin vermesin.

Doğru karar ve doğru yol için eşinizle birlikte konusunda uzman bir hekimi ziyaret ederek işe başlamalısınız. Tüp Bebek ve yardımcı yöntemler konusunda uzman bir hekim, yapacağı bazı basit testlerle anne ve baba adayının bebek için ne kadar hazır olduklarını izler, bebek sahibi olmaya engel bir durum varsa, nasıl bir yol izleneceği ve gereken bir tedavi söz konusu ise de; tedavinin planlaması konusunda  size yol gösterecektir. 

Kimi zaman psikolojik etkiler, kaygılar, korkular bile, bebek sahibi olmanızı engelleyen önemli nedenlerden sayılabilir. 

Anne adayının yakından takibi, başlangıçta yaş ve fizyolojik koşullarla değerlendirilip adım adım izlenecek bir tedavi planlanabileceği gibi zaman kaybetmeden hızla tüp bebek evresine geçmek gereken bir tedavi yönteminde de karar verilebilir.

Bu noktada bir çok tüp bebek merkezi, birçok doktor ismi kafanızı karıştırmaya başlayacaktır. İnternetten forum sitelerinde okuyacağınız yorumlardan etkilenmeniz, açık açık arkadaşlarınızla konuşamayacağınız bazı mahrem bilgiler sizi bu süreçte yalnızlaştırmamalı!

Tüp Bebek tedavisi ve bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz dönem en baından beri artık özel sağlık sigortaları ile karşılanabiliyor. Bu süreci iyi bilen hekimlerce hazırlanmış güvenilir programlar ile, ilk doktor görüşmenizden itibaren özel sağlık sigortası güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Aslında doğru yönetilmediğinde, bir anda çok maliyetli bir sürece dönüşebilen Tüp Bebek Tedavisi için, sağlık sigortası yaptırarak harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sağlık sigortanızın kapsamını inceleyerek yapılacak işlemler ve izlenecek yollar konusunda bilgi sahibi olursunuz.


*Tüp Bebek Tedavisi İçin Sağlık Sigortanızı vade farkı olmadan istediğiniz taksit sayısı ile ödeyin.

*Sağlık Sigortaları Vergi Avantajından yararlanarak Ödediğiniz Sigorta Primlerinin %15'ini İş yeriniz aracılığı ile geri alın

*Güvenilirliği kanıtlanmış Anlaşmalı Tüp Bebek Merkezlerinden yararlanın

*Sigorta Şirketlerinin anlaşmalı koşulları ve sunduğu avantajlı paketler ile sürpriz ödemelerle karşılaşmayın

*Sigorta teminatınız içinde yer alan hizmetleri Sağlık sigortanız %100 karşılasın, fark ödemeyin

*Bebeğinizden mutlu haberleri alınca Hamileyken Doğum için alternatif Sağlık Sigortalarımızı kullanın.