Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Hastanelerde SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) Farkı ödemeden Muayene,Tahlil ve Tetkikleriniz, ayakta ya da yatarak tedavi masraflarınızı Fark ödemeden kullanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.Net olarak 24 farklı sigorta şirketiyle çalıştığımız için tek tek sigorta şirketlerinden teklif almanıza gerek kalmadan karşılaştırmalı fiyat ve prim ödemelerinizi TEKLİF AL FORMUMUZU doldurarark mail adresinize attığımız teklifle öğrenebilirsiniz.

Kendiniz ve aileniz için sağlığınızı bu poliçe ile güvence altına alabilirsiniz.
tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden öncelikli ve kaliteli bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve destek için 0(850) 333 3 877 numaralı telefondan bizimle direk iletişime geçebilir ya da BİLGİ AL FORMU’nu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda bir ilk; HAMİLEYKEN DOĞUM TEMİNATI

Hamileliliğinizin kaçıncı ayında olursanız olun isterseniz sadece Doğumunuzu karşılayan Doğum Paketlerimizi inceleyebilir ya da Doğum tahliller ve yatışınızı karşılayan kapsamlı doğum paketimizden faydalanabilirsiniz.