500 TL’ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Ayakta ve yatarak tedavi giderlerinizi SGK Anlaşmalı Özel Hastanelerde %100 karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerini kullanan sigortalıların sayısı 140.000’i geçti. (2016)
Sektörde ilk ismini duyuran Mapfre Genel Sigortanın  Fark yok Sigortası, Axa Sigortanın Sağlığım Tamam Sigortası  gibi ürün isimleriyle sunduğu TSS poliçeleri arasına  katılan en yeni sigorta şirketi ANADOLU Sigorta oldu. Anadolu Sigorta yeni bir ürün yaratmak yerine kendi markasına verdiği ad olan Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ismiyle, şimdiden güven kazanmış durumda.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında farklı birçok şirketin olması kafaları karıştırmamalı. Temelde SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmetlerinin farklarını ödeyen TSS’ler farklı yaş grupları ve illere göre fiyatlarında farklılık gösterirken ortalama kişi başı yıllık sigorta priminin 500TL gibi olduğundan söz edilebilir.
Sağlık sigortaları birçok acentenin çok ilgi alanında olmayan ürünlerdir. Bu nedenle uzmanlık gerektiren hassas bir konudur. Özellikle  Doğumunuzu karşılayan  ve tüp bebek tedavisinde de yanınızda olan TSS Alternatifleri için web sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sadece sağlık hizmetlerinizde kolaylık sağlamakla kalmaz , aynı zamanda Devlet tarafından ciddi bir vergi avantajı desteğini kullanmanızı sağlar. Ödediğiniz sigorta primlerinin asgari %15’ini geri alabilirsiniz. Bir sağlık sorununuz ortaya çıkmadan önce tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında bilgi alıp size en yakın anlaşmalı hastaneleri incelemenizi ve size olan faydalarını değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz.
2017 yılında ise, Sendika, dernek ,vakıf gibi sivil toplum kuruluşları üyelerine ve özel şirketlerin çalışanlarına sunduğumuz grup tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerinde, kişi başı 325TL- 427TL rakamları ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için (0850) 333 3 877’den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.