KONUT SİGORTASI KAMPANYASI
Neden konut sigortası yaptırmanız gerektiğini aşağıda bir kaç maddeyle sizinle paylaşmaya çalıştık.Sağlık sigortalarınızda daha önce yanınızda olduğumuz gibi beklenmeyen durumlarda da yanınızdayız.
BAŞVUR
BİLGİ AL
space
image3_480x260
Evcil Hayvanlar
Evcil Hayvanlarınızın komşularınıza ve üçüncü şahıslara verebileceği zararlar size özel hazırladığımız konut sigortanızın kapsamında, hemen yılda 135TL’ye konut sigortanızı yaptırın, taksitle ödeyin ve evinizle beraber küçük dostlarımız içinde önemli bir teminata sahip olun.

 

Daha fazla 
 
image4_480x260
Akvaryum Kırılması
Evinizde en güzel köşeyi verdiğiniz akvaryuma ve   içindeki canlıların başına kötü bir şey gelsin istemeyiz. Fakat akvaryumun olası bir durumda evinize verebileceği bir zararları ödeyecek bir sigortanız var. Sizde hemen yılda sadece 135TL ödeyerek konut sigortanızı bir telefonla yaptırabilirsiniz.

 

Daha fazla
image3_480x260
Elektrikli Cihaz / TV Kırılması
Evinizdeki  beyaz eşya ve elektronik eşya, televizyon, bilgisayar gibi cihazlarınızın  alacağı bir darbe ile kırılması, yüksel voltaj yada elektirk akımındaki dalgalanmalar sebebiyle zarar görmesi halinde, sahip olduğunuz konut sigortanız sizi sadece yangın ve hırsızlık hasarlarına karşı korumakla kalmaz.  Konut sigortanız yılda sadece 135TL’ye evinizdeki diğer eşyalarla birlikte televizyonunuzu da koruyor.

 

Daha fazla
 
image4_480x260
Gıda Bozulması
Evinizde olmadığınız bir tatil sonrası döndüğünüzde elektrik kesintisi sebebiyle yada bir arıza ile dolabınızdaki gıda malzemeleri bozulmuşsa, bir konut sigortasından beklemeyeceğiniz özel teminatlar ile buz dolabınızdaki eşyalarınız bile konut sigortanız kapsamında. Yılda 135TL ödeyerek konut sigortası yaptırın. 9 Taksitle ödeyin. Beklenmedik anlardaki tatsız sürprizler keyfinizi kaçırmasın.

 

Daha fazla
image3_480x260
Çilingir Hizmetleri
Misafirliğe gittiğiniz uzak bir semtteki  arkadaşlarınızdan geç bir saatte keyifle evinize döndünüz. Evinizin kapısına geldiğinizde en kötü sürprizlerden biri anahtarı kaybetmek yada unutmak olabilir. Asistans hizmeti ile en yakın çilingir, bir telefonla günün hangi saati olursa olsun  hemen kapınıza gelir ve hiçbir ücret almadan  sizi bu durumdan kurtarır.Beklemeden hemen bir telefonla konut sigortanızı yaptırın

 

Daha fazla
 
image4_480x260
Cam Kırılması
Evinizde, beklenmeyen bir anda sizi korkutacak bir biçimde bir kapı, pencere  camı kırılabilir yada şiddetli bir rüzgar sonrası balkondaki cam balkonun ağır cam kanatlarından biri kırılarak size ciddi bir masraf çıkartabilir. Ayrıca balkondaki cam kırılma hasarları sizin dışınızdaki 3. şahıslara ve mallarına da zarar verebilir. Size özel konut sigortası teminatlarından biri de cam kırılması teminatıdır.
Daha fazla
image3_480x260
Su / Dahili Su Basması
Her yıl yüzlerce ev dahili ve harici su baskınlarıyla karşı karşıya kalıyor. Sadece kendi evleriyle sınırlı kalmayan harcamalar komşularına verdikleri zararları da ödemek zorunda bırakıyor. Suların kesildiği bir anda açık unuttuğunuz musluklar, siz evde yokken deformasyon ile patlayan tuvalet ve sifonların esnek hortumları, donmuş bir kombi.. hepsi eve geldiğinizde tatsız sürprizlerle karşılaşmanız için birer sebep olabilir.
Daha fazla
 
image4_480x260
Yangın / Hırsızlık
Konut sigortalarında çilingir, cam kırılması, televizyon ve diğer eşyaların gördüğü zararlara nazaran,  yangın ve hırsızlık hasarları  daha az sayıda görülen ama sonuçları ev sahibi için çok büyük bedellere maal olan hasarlar arasındadır. Bir hırsızın sadece evinize girmesi değil, evinize girmeye çalışırken, giremese de, çelik kapınıza vereceği  maddi zararlar sigorta kapsamındadır.

 

Daha fazla