Randevu Al

Randevu Al


Asista Çağrı Merkezini Arayarak En Yakın Tarih ve Saatte
Diş Doktorunuz İçin Ücretsiz Randevu Alın!  

(0312) 911 0 877


Ankara Bursa ve Antalya'daki anlaşmalı diş hekimlerimizde Asist-A fiyatları ile tedavi olun. Hiç bir aidat, ek ücret ve üyelik ücreti  ödemeden,
Tüm diş tedavilerinizde ödeme kolaylığı ve avantaj sağlayın. Detaylı bilgi için Asist-
A Çağrı Merkezini Hemen Arayın (0312) 911 0 877


Yada isterseniz; Anlaşmalı Sigorta Şirketimizin Uni-Sağlık Sağlık Sigortası ile 15.000TL'ye kadar ki diş tedavinizi sağlık sigortanız karşılasın.
Bekleme süresi uygulanmayan diş tedavileriniz %100 sağlık sigortanız kapsamında ödensin. 
Siz, sağlık sigortanıza hemen sahip olun, prim ödemelerinizi hiç bir ek maliyet yada vade farkı olmadan, kredi kartı limitinizi kullanmadan  24 ayda kolaylıkla ödeyin. Üstelik sağlık sigortası ek teminatlarınız yanında sağlık sigortaları vergi avantajından yararlanarak, prim ödemelerinizin %15'i kadar önemli bir tutarı cebinizde tutarak, avantaj sağlayın. Detaylı bilgi için Asist
A Çağrı Merkezini Hemen Arayın 
(0312) 911 0 877


*Kredi Kartı Limiti Bloke Edilmeden 24 ay
*Vade Farkı Olmadan 24 ay


"RANDEVU AL" Hizmeti;  Asist-A Danışmanlık Hiz. tarafından sağlanmaktadır. Yapılan arama ücreti, Operatörünüzün belirlediği şehir içi görüşme bedeli olarak ücretlendirilmekte, varsa kullanmış olduğunuz ön ödemeli kontör/TL yada konuşma paketiniz kapsamındaki dakikalardan düşülmekte ve ayrıca ek ücret talep edilmemektedir.
Diş tedavisi için randevu talepleri, çağrı merkezi operatörlerinin hastaya sunduğu anlaşmalı diş hekimleri arasından hastanın tercih ettiği klinik yada özel muayenehane için sağlanmakta olup, diş hekiminin randevu programı ve çalışma saatleri dikkate alınarak hizmet verilmektedir. 

Sağlık Sigortası ile tedavilerinin  %100 sağlık sigortası tarafından 2.500TL-15.000TL alternatif limiteri dahilinde karşılanmasını  isteyen hastalar için çağrı merkezi operatörleri gerekli yönlendirmeyi, sigorta şirketine yapmakta ve sigorta şirketinin illere göre anlaşmalı diş hekimleri arasından hastanın tercih edeceği klinik veya muayenehanede, hizmet sunulmaktadır. Sağlık sigortası kapsamı, avantajları, ürün bilgisi ve özel-genel şartları, anlaşmalı sigorta şirketi tarafından sunulmakta ve hastalar bilgilendirilmektedir. Detaylı bilgi için (0312) 911 0 877'yi arayabilirsiniz.  


Randevu Al

Sizin için en uygun sigorta paketini bulalım.