ÖZEL HASTANELERDE FARK YOK TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINI HEMEN YAPTIRIN

ÖZEL HASTANELERDE FARK YOK TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINI HEMEN YAPTIRIN

Tüm SGK mensupları, ekonomik sigorta primleri ve vergi avantajıyla sağlanan Devlet Desteği sayesinde kolaylıkla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabiliyor. Sigorta şirketlerinin özel hastanelerde sağlık hizmeti alanların önemli bir bölümüne erişmesiyle; Artık Özel Hastanelerde Fark Yok! Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerindeki yıllık 8 yada 10 muayene hakkı ile SGK  anlaşmalı bölüm ve branşlarda sizde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Üstelik muayenenizde doktor tarafından istenmiş olan tahlil ve tetkikler de Tamamlayıcı sigorta kapsamında %100 karşılanıyor. Devam eden tedavinizin sonunda hastaneye yatmak gerekir yada ameliyata karar verilirse; Yine tamamlayıcı sigorta ile SGK kapsamındaki yatışınızda %100 karşılanıyor.

Yaşınıza göre hesaplanan primi öğrenmek ve detaylı bilgi almak  için 0850 333 3 877 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri merkezimize ulaşabilir yada, aşağıdali linki tıklayarak, sizi hemen arayacağımız iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM