Özel Hastanelerde Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık SigortasıTüm SGK mensupları, ekonomik sigorta primleri ve vergi avantajıyla sağlanan; Devlet Desteği sayesinde kolaylıkla Özel Hastanelerde Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabiliyor. Sigorta şirketlerinin özel hastanelerde sağlık hizmeti alanların önemli bir bölümüne erişmesiyle; Artık Özel Hastanelerde Fark Yok! Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerindeki yıllık 8 yada 10 muayene hakkı ile; SGK  anlaşmalı bölüm ve branşlarda sizde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.Üstelik muayenenizde doktor tarafından istenmiş olan tahlil ve tetkikler de Özel Hastanelerde Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  kapsamında %100 karşılanıyor.

ŞİMDİ  BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN BAŞVURUN!

 

Devam eden tedavinizin sonunda hastaneye yatmak gerekir yada ameliyata karar verilirse; Yine tamamlayıcı sigorta ile SGK kapsamındaki yatışınızda %100 karşılanıyor.

Yaşınıza göre hesaplanan primi öğrenmek ve detaylı bilgi almak  için; 0850 333 3 877 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Hastanelerde Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Mapfre Genel Sigorta Aş’nin sektörde kullanım alışkanlığı kazandırdığı ilk poliçe tipidir. İlk yıllarında farklı ürün konumlandırmalarıyla varlık kazanan TSS, öncelikle sadece Medicana International Ankara Hastanesi’nde geçerli ve yıllık sadece 6 muayene hakkı veren bir modeldi. Kamu çalışanlarının ekonomik fiyat yaklaşımı karşısında yoğun ilgi gösterdiği ve kısa süre sonra da yaygınlaşan sağlık sigortası modelini; Diğer sigorta şirketlerinin sunduğu tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri takip etmeye başladı.

Hızla gelişen sektöre katılan her bir yeni oyuncu sigortalılarına sunduğu ürünün piyasada pay sahibi olması için çeşitlendirmeye, muayene sayılarında değişikliğe gitti. Ayrıca diş teminatı, oto bakım paketleri ve check-up gibi ek faydalar, satın alma kararları açısından sigortalılara sunuldu.

Bugün bebeklere ve 18 yaş altındaki çocuklara tamamlayıcı sağlık sigortası yapan iki şirketten biri ünvanına sahip olan Mapfre Sigorta, sektörde ilkler arasında olmanın avantajını takip edemeyen yıllarda faydaya çeviremedi ve ilk sıraları arkadan gelen şirketlere bıraktı.

Hasar ödeme kabiliyeti ve sağlık sigortaları müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir sigorta şirketi olarak sektörde ilk 5 arasındaki yerini koruyor ve yüksek standartlarda hizmet almayı seven kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Size de Özel Hastanelerde Fark Yok! Bilgi almak için hemen arayın.