Medicana Avcılar Hastanesi’nde geçerli limitsiz doğum paketi için  hamileliğiniz dilediğiniz haftasında başvuru yapabilirsiniz. Hamilelik süreci başladıktan sonra satın alınabilen ve harcamalarınızı %100 karşılayan doğum paketiniz; Normal doğum, sezaryen doğum ayrımı yapmaksızın Oda,yatış, refakatçi, Op.Doktor ücretinizi ve doğum eyleminizi karşılar.

Ayrıca hamileliğinizin ilk haftalarındaysanız doğum paketinize tahlil paketide ekleyerek SGK kapsamında yapılan test ve tetkiklerinde doğum paketinizden karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Doğum paketine sahip sağlık sigortanız için ödediğiniz primlerin %15’ini vergi avantajıyla iş yerinizden (kamu/özel)geri alabilirsiniz. Ayrıca hamileliğinizin ilk haftalarında yapacağınız başvurunuzda sağlık sigortası primlerinizi vade farksız 9 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Hamileliğinizin ilk haftalarındaysanız, Tahlil ve tetkikler dahil Doğum Teminatınız: 3.375,00TL /Vade Farksız 9 Taksit 
Üstelik 1000TL’ye kadar Acil Yatış teminatınız dahildir. Ayrıca; %15 vergi avantajı ile 500TL kadar tutarı geri alabilirsiniz.
Hamileliğinizin ilerlemiş haftalarındaysanız, tahliller hariç, sadece Doğum Teminatınız:1.725,00TL /Vade Farksız 9 Taksit 
Üstelik 1000TL’ye kadar Acil Yatış teminatınız dahildir. Ayrıca; %15 vergi avantajı ile 250TL kadar tutarı geri alabilirsiniz.

Doğum için yararlanabileceğiniz vergi avantajı sadece doğum için yaptıracağınız bir sağlık sigortasında  sağlanabilir. Sağlık sigortanız ile hastaneye ayrıca ek bir ödeme yapmazsınız.
Sağlık Sigortasından yararlanmadan, Hastanelere sizin ödediğiniz SGK fark tutarları, vergi avantajına konu edilememektedir.

DOĞUM YAPABİLECEĞİNİZ DİĞER HASTANELERİ İNCELEMEK İÇİN Tıklayın!