MEDICALPARK HASTANESİ BATIKENT ANKARA

MEDICALPARK HASTANESİ BATIKENT ANKARA

Türkiye'nin en yaygın hastaneler zincirlerinden olan Medical Park Ankara Hastanesi;

Sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda en iyi sağlık hizmeti için en iyi yapılanma anlayışıyla 22 bin metrekare kapalı alanda, 210 yatak, 6 Ameliyathane, ve 72 adet poliklinikle Batıkent'te.Sektördeki, Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sunan sigorta şirketlerinin Anlaşmalı sağlık kuruu olarak hizmet verirken, birçok vakıf ve özel kurum anlaşmasıyla hizmet vermektedir.

SGK ile anlaşmalı Özel Hastanelerden olan Medical Park Ankara Hastanesine 312 666 80 00 numaralı telefonları ile ulaşabilirsiniz.

Yakın dönemde Medical Park Ankara Hastanesi 2. yılını geride bıraktı. Bu kadar sürede hasta memnunyetinde önemli sonuçlar elde edilmiş olacak ki, şehrin batı yakasında inaa edilen oldukça büyük bir hastaneyken, Ankara'nın birçok ilçesinden, yakın illerden hatta yurt dışından tedavi için gelen hastalarına hizmet vererek şimdiden bilinirliğini oldukça arttırdı.

Medical Park Ankara Hastanesi'nden sağlık hizmeti alacaksanız; Sizin için farklı teminat yapısına sahip sigorta ürünlerimiz var.
*Tamamlayıcı sağlık Sigortası ile sadece 15TL ödeyerek muayene olur, tahlil ve tetkiklere fark ödemezsiniz.
*MDP sigorta poliçesi ile, devam eden şikayet ve rahatsızlıklarınızın tedavisinde sağlık sigortanızı kullanabilir ve yine yatış ve ameliytlarınızda fark ödemezsiniz. MDP'ye yıllık ekonomik primlerle sahip olabilirsiniz.
*Medical Park Doğum Paketi ile; bekleme süresi olmadan doğum paketi alabilirsiniz. Hamileyken satın alabileceğiniz Doğum sigortanız sizi hamilelik sürecindeki olası sürprizlere karşı korur.

*Muayeneleriniz
*Tahlilleriniz
*Normal-sezaryen Doğum Masraflarınız
*Op. Dr. Ücreti
*Refakatçi ve oda masraflarınızı doğum sigortanız öder
*Acil vakalar teminatı doğum dşındaki acil yatışlarınızı karşılar
*Sigorta primlerinizi Taksitle ödeyerek, kolaylık sağlarsınız.
*Ayrıca Sağlık sigortalarındaki Devlet Desteği olan vergi avantajı ile sigorta primlerinizin asgari %15'ini geri alarak doğum sigortanızı daha ekonomik hale getirirsiniz.

Medical Park Doğum paketinde, yaklaşık 825TL vergi avantajından yararlanarak, bu tutarı iş yeriniz aracılığı ile Devletten geri alabilirsiniz.Bu yıl "Konu Sağlıksa... Sigortadan Fazlası" sloganı ile; Anne adaylarımızı bir çok ücretsiz etkinlik ile bir araya getiriyoruz. 
*Hamile Yogası Etkinliği
*Doğuma Hazırlık Kursları
*Bebek bakımında Püf Noktaları Semineri
*Hamile ve bebek mağazalarında size özel indirimler 
*Uzman Görüşleri ve Annelerden gelen doğum hikayelerini;

HAMİLEYİM YENİ ANNEYİM Facebook hesabı ile  yıl boyunca takip edebilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM