MEDICALPARK DOĞUM SİGORTASI

MEDICALPARK DOĞUM SİGORTASI

Medical Park Ankara Doğum Paketi hamilelik süreci başlamış anne adaylarının tercihi! Doğum masraflarını karşılamak için altı ay ile bir yıl arasında bekleme süresi uygulanan sağlık sigortalarının doğum teminatından yararlanamayan anne- baba adayları, Medical Park Ankara Doğum Paketi kapsamında sağlık sigortalarında doğum için beklemiyor.  Hamile olduğunu öğrenen anne adayları, Medical Park Ankara Hastanesi' nde geçerli sağlık sigortası ile; muayeneler, tahliller ve doğum eyleminde fark ücret ödemiyor. Yıllık sigorta primlerinizi 9 taksitle ödeyebilirken ayrıca çalışanlar ve iş yeri sahipleri için sağlanan vergi avantajı desteğinden yararlanarak primlerinizin asgari %15'ini iş yeriniz aracılığı ile Devletten geri alabilirsiniz.

Türk Nippon Hayata Merhaba Sigortası  ile Medical Park Ankara hastanenin kadın doğum polikliniğinde, doktor tercihinizi siz yapın. Muayenelerinizin de dahil olduğu paketi tercih ederek SGK kapsamında yapılan test ve tahlillere de fark ödemeyin. 

Doğum zamanınız yaklaştığında sezaryen yada normal doğum tercihinize yine siz karar verin. Medical Park Hastanesi Batıkent'te Atlantis Alışveriş merkezine ve metro istasyonuna oldukça yakın bir mesafededir. Farklı ilçe ve semtlerden gelen hastaların hastaneye ulaşımı açısından oldukça avantajlı bir lokasyondadır. Bebeğinizin doğumuna kadarki sürecin önemi kadar; Doğumdan sonraki dönemde oldukça hassastır. Bu nedenle doğum için incelediğiniz bir hastanenin yeni doğan yoğun bakım ünitesinin de olması ve donanımlı olması önemlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve alternatif Doğum paketleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; sigorta şirketi iletişim bilgilerine web sayfalarından hızla ulaşabilirsiniz. Hassas bir dönem olan hamilelik döneminde, doğru karar vermek, en iyi hizmeti, yüksek hasta memnuniyetine sahip bir hastaneden almak için mutlaka bilgi alın ve araştırın. 

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra ihtiyaç duyacağınız sağlık hizmetlerinde bir sürprizle karşılaşmamak için; bu konuda da her sorunuzu sigorta şirketine yönlendirebilirsiniz. Gelecek bir yılda her ay düzenli olarak gidilecek doktor kontrolleri, yapılacak test ve tahlillerin maliyetini düşündüğünüzde; Bebeğiniz için bir tamamlayıcı sağlık sigortasının yapılmasının önemini bir kez daha göreceksiniz.  2017 yılında sigorta şirketlerinin sunduğu farklı tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri arasında, bebeğinizi anne yada baba'nın sigortaya katılımının zorunlu olmadığı ve yıllık primleri 727TL gibi rakamlarla başlayan10 muayene alternatifi sunan  tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.