Sağlık Sigortası ve Doğum Paketi İçeriğinde Neler Var?
*Doğum Paketiniz, 10 kez doktor muayenenizi + muayeneyi takip eden 10 gün içindeki kontrolleri karşılar. (Sadece 15TL katılım ödersiniz)
*9 ay boyunca gebelik rutin test ve tahlilleri paketiniz kapsamındadır.
*Normal Doğum yada Sezaryen Doğum eylemi
*Oda, yatış giderler ive refakatçi ücretleri %100 sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
*Bebeğinizin kattaki ilk işlemleri, topuk kanı ve koruyucu aşıları için ek bir ödeme yapmazsınız.
*Medical Park Ankara  kapsamlı bir Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesine sahiptir. Gerekli olması halinde bebeğinizin SGK başlangıcı ile fark ve katılım ödemezsiniz.
*Hamilelik sürecinizde Beklenmeyen Acil yatışlarınız için bu masraflarınızı karşılayan bir Acil Vak’a teminatınız var. Acildeki yatış vb harcamalarınızı 1000TL’ye kadar %100 karşılar.

Sağlık Sigortası ve Doğum Paketi Neleri Kapsamaz?
Sağlık Sigortanız, SGK’nın karşılamadığı sağlık hizmetlerine ilişkin farkları karşılamaz.
*Hamileliğinizin 20.Haftasına geldiğinizde doktorunuz 3’lü test yerine 4’lü test, Detaylı Ultrason önerir ise; sağlık sigortanız SGK kapsamında olmadığı için karşılamayacaktır.
*Doğum sırasında Epidural anesteziyi tercih etmeniz halinde yine, SGK kapsamında olmadığı için sağlık sigortanız da karşılamayacaktır.

Sağlık sigortanızın kapsamında olmayan bu işlemler için sigortalılarımıza Medical Park Ankara Hastanesi önemli bir indirim oranı ile hizmet vermektedir.
Sağlık Sigortası ve Doğum Paketini Nasıl Alabilirim?

Sağlık Sigortanız için günün her saati (0850) 333 3 877 numaralı IMC Sigorta Brokerliği Çağrı Merkezinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca hastaneyi ziyaret ederek doktor ve hastaneye karar verdiğinizde hastanenin yatış- taburcu servisi  yetkililerinden, doğumu karşılayan sağlık sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz. IMC’den bir sağlık sigortası yaptırmak istediğinizi paylaşarak şirketimizden edindiğiniz bilgileri rahatlıkla teyit edebilirsiniz. Yirmiden fazla sigorta şirketi ile hizmet veren;

IMC SİGORTA BROKERLİĞİ ve www.tamamlayicisagliksigortasi.net her yıl bin ikiyüz’den fazla aileye hamileyken satın alabileceği doğumu, muayene ve tahlilleri karşılayan sağlık sigortası sunuyor.

 

DOĞUM YAPABİLECEĞİNİZ DİĞER HASTANELERİ İNCELEMEK İÇİN Tıklayın!