Medical Park Doğum Sağlık Sigortası 5.500TL/9 Taksit

Medical Park Doğum Sağlık Sigortası ve Doğum Paketi İçeriğinde Neler Var? (Hamileyken Başvurun)
*Doğum Paketiniz, 10 kez doktor muayenenizi + muayeneyi takip eden 10 gün içindeki kontrolleri karşılar. (Sadece 15TL katılım ödersiniz)
*9 ay boyunca gebelik rutin test ve tahlilleri paketiniz kapsamındadır.
*Normal Doğum yada Sezaryen Doğum eylemi dahildir.
*Oda, yatış giderler ive refakatçi ücretleri %100 sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
*Bebeğinizin kattaki ilk işlemleri, topuk kanı ve koruyucu aşıları için ek bir ödeme yapmazsınız.
*Medical Park  Doğum Sağlık Sigortası ile  Medical Park Ankara Hastanesini kullanabilirsiniz. Hastanene  kapsamlı bir Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesine sahiptir.  Yeni doğan yoğun bakımda yapılan işlemlerde SGK geçerli olacğaından ek ücret ödemeniz gerekmeyecektir.
*Medical Park Doğum Sigortası ile, hamilelik sürecinizde beklenmeyen acil hastane yatışlarınızda masraflarınızı karşılayan bir Acil Vak’a teminatınız var. Acildeki yatış vb harcamalarınızı 1000TL’ye kadar %100 karşılar.

Sağlık sigortanızın kapsamında olmayan bu işlemler için sigortalılarımıza Medical Park Ankara Hastanesi önemli bir indirim oranı ile hizmet vermektedir.
Medical Park Doğum Sağlık Sigortası ve Doğum Paketini Nasıl Alabilirim?

Sağlık Sigortanız için günün her saati (0850) 333 3 877 numaralı IMC Sigorta Brokerliği Çağrı Merkezinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca hastaneyi ziyaret ederek doktor ve hastaneye karar verdiğinizde hastanenin yatış- taburcu servisi  yetkililerinden, doğumu karşılayan sağlık sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz. IMC’den bir sağlık sigortası yaptırmak istediğinizi paylaşarak şirketimizden edindiğiniz bilgileri rahatlıkla teyit edebilirsiniz. Yirmiden fazla sigorta şirketi ile hizmet veren;

IMC SİGORTA BROKERLİĞİ  ve www.tamamlayicisagliksigortasi.net her yıl bin ikiyüz’den fazla aileye hamileyken satın alabileceği doğumu, muayene ve tahlilleri karşılayan sağlık sigortası sunuyor.

Hastanelerden fiyat alırken bir sağlık sigortası avantajlarını mutlak karşılaştırmalısınız.

Medical Park Doğum Sağlık Sigortası Doğum harcamalarınızı karşılar, Siz sağlık sigortası primlerinizi vade farkı olmadan 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca Sağlık Sigortaları ile yararlanabildiğiniz %15 Vergi Avantajı desteği ile ödediğiniz sağlık sigortası primlerinizin önemli bir bölümünü (%15) geri alabilirsiniz.

Muayene+Tahliller+Doğum için Medical Park Doğum Sağlık Sigortasına 5.500TL ‘yi 9 taksitle ödersiniz.

Primlerinizini %15’ini yani  825TL’yi vergi avantajıyla geri alarak muayene, tahliller ve doğumunuzu 4.675 TL gibi ekonomik bir rakama maal edebilirsiniz. Bilgi için hemen arayın.

DOĞUM YAPABİLECEĞİNİZ DİĞER HASTANELERİ İNCELEMEK İÇİN Tıklayın!