KORU HASTANESİ RAY SİGORTA DOĞUM PAKETİ

KORU HASTANESİ RAY SİGORTA DOĞUM PAKETİ


Yakın zamanda bir bebeğiniz olsun istiyorsanız, öncelikle doğum harcamalarınızın karşılanması için bir sağlık sigortası yaptırmalısınız. Birçok sigorta şirketi doğum harcamalarının karşılanması için 6 ay ile 12 ay arasında bir bekleme süresi uyguluyor. Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ise; sigorta poliçenizin başlangıç tarihinde alabileceğiniz ek doğum teminatı ile doğuma bağlı giderlerinizi karşılıyor.
Bebek planlamaya başladığınız dönemde geç kalmadan tamamlayıcı sağlık sigortanızı hemen alın, bir aylık bekleme süresi ile  ödeyeceğiniz sağlık sigortanız,  Koru Hastanesi'nde doğum masraflarınızı %100 ödesin. Üstelik vergi avantajıyla sağlık sigortanıza ödediğiniz paranın %15'ini iş yerinizden geri alarak daha ekonomik hale getirin. 

  • Yıllık 8 Muayene
  • SGK takviminde yer alan rutin test ve tetkikleriniz
  • Beklenmeyen durumlarda yatış ve müdahaleler
  • Normal yada Sezaryen Doğum ayrımı olmaksınız Doğum Eyleminiz Sigorta kapsamında!                                                                                                                      
Üstelik; Muayene haklarınızı dilerseniz,  diğer bölümlerde de kullanabilirsiniz. Sigortalı olduğunuz sürece başınıza gelebilecek diğer sağlık sorunlarınızın tedavisi için yine sigortanızın ayakta ve yatarak tedavi limitleri kapsamında hizmet alabilirsiniz. Vergi avantajı ile sigorta primlerinizin %15'in devletten geri alabilir, poliçenizi daha ekonomik koşullarda alabilirsiniz.   Bilgi için hemen arayın.

  

        

  KORU HASTANESİ RAY SİGORTA DOĞUM PAKETİ

Sizin için en uygun sigorta paketini bulalım.