KORU HASTANESİ OP. DR. NURTEN BOYRAZ DOĞUM SİGORTASI

KORU HASTANESİ OP. DR. NURTEN BOYRAZ DOĞUM SİGORTASI

Op.Dr Nurten Boyraz, Kamu ve Özel sektör,  Hastane Hekimliği  tecrübelerinden sonra, anne adaylarına daha iyi hizmet verebilmek, daha fazla zaman ayırabilmek ve bebeğinizi kucağınıza alacağınız ana kadar heyecanla geçen hassas hamilelik döneminde sizlere birebir destek olabilmek için özel muayenehane hekimi olarak sahibi olduğu klinikte hizmet vermeye devam etmekte ve, Çukurambar semtinde Koru Hastanesi'nin yanında yer alan muayenehanesinde hastalarını misafir etmektedir.

Geçmiş hastane hekimliği tecrübelerinden de bilgi sahibi olduğu doğum paketleri konusundaki ısrarımızı kırmayarak; Ankara'da markalaşmış özel hastanelerden sonra ilk kez hamilelik süreci başlamış anne adaylarına sunabildiğimiz limitsiz doğum teminatlı sağlık sigortalarında anlaşmalı hekim olarak çalışmaya başlamıştır.

Op. Dr Nurten Boyraz 'ın sigorta şirketlerine hastaları için hazırlattığı doğum paketi, limitsiz teminatlara sahip. Böylece muayene, tahliller ve doğum sırasında anne adaylarını sürprizlere karşı korumuş oluyor.

Op.Dr Nurten BOYRAZ Limitsiz  Doğum Teminatı İçeriği
-Muayeneler- Limitiz
-Rutin Test ve Tetkikler- Limitsiz
-Detaylı USG- 4'lü Test pakete dahildir.
-Normal Doğum  &Sezaryen Doğum 
-Epidural Anestezi 
-Koru Çukurambar Hastanesi'nde Doğum Eylemi
-Oda-Refakatçi ve Op.Dr. masrafları 
-Doğuma kadar beklenmeyen acil yatışlar için Acil Yatış Teminatı dahildir.

Sağlık sigortası kapsamında verilen limitsiz doğum teminatınıza yıllık 6.500TL prim ve Vade farksız 9 eşit taksitle sahip olabilirsiniz. 

Ayrıca Sağlık Sigortası Primlerinize sağlanan Devlet Desteği ile primlerinizin %15'ini (Yaklaşık 975TL)  vergi avantajıyla iş yeriniz aracılığı ile Devletten geri alabilirsiniz. Böylece her koşulda bir sigorta şirketi güvencesindeyken... Vergi Avantajından yararlanarak doğuma kadar ki tüm sürecinizi çok ekonomik koşullar ile sağlayabilirsiniz. 

Üstelik özel muayenehane konforunda, sıra beklemeden, size ayrılan sürenin tamamını kullanarak doktorunuza muayene olurken,  farklı bir kuruma gitmeden tahlil ve tetkiklerinizi yaptırabiliriniz..