Koru Hastanesi Doğum Paketi

Koru Hastanesi Doğum Paketi ile Doğum Yapın, Sağlık Sigortası Güvencesinde Olun. Koru Hastanesi ‘nde doğum yapmak için hastanenin kendi hekimlerinin takiplerinizi yapabileceği bir sağlık sigortası alternatifinden yararlanabilirsiniz. Sağlık Sigortanızı yaptıktan sonra; Uzun bekleme sürelerine gerek kalmadan yaklaşık 30 gün sonra hamilelik süreciniz başlayabilir.  Koru Hastanesi ‘nde muayeneleriniz, tahlilleriniz ve doğum eylemi için fark ödemezsiniz.
Ray Sigorta’nın gelecek yıllarda devam etme zorunluluğu olmayan sağlık sigortalarında 3.980TL primle hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Sigorta primlerinizi 8 eşit taksitle öderken, %15 vergi avantajıyla primlerinizin önemli bir bölümünü Devletten geri alabilirsiniz.

Koru Hastanesi  Doğum Paketi Avantajları

  • SGK takviminde yer alan rutin test ve tetkikleriniz
  • Beklenmeyen durumlarda yatış ve müdahaleler
  • Normal yada Sezaryen Doğum ayrımı olmaksınız Doğum Eyleminiz Sigorta kapsamında!            

Dilerseniz, Anlaşmalı Kadın Doğum Doktorlarımızın özel muayenehanelerinde takibe devam edebilirsiniz. Tahlil ve tetkikleri yine doktorun özel muayenehanesinde vererek sıra beklemezsiniz.  Hastane yoğunluğu yaşamadan, doktorunuzla daha fazla iletişim sağlayabileceğiniz alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.
Doğumunuzun yine Koru Hastanesi ‘nde gerçekleşeceği bu paketler için artık annelerden daha fazla talep almaya başladık.

Koru Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi için IMC Sigorta Brokerliği Ankara Bölge Müdürlüğü’ne (0312) 911 1 877’den ulaşabilirsiniz.

DOĞUM YAPABİLECEĞİNİZ DİĞER HASTANELERİ İNCELEMEK İÇİN Tıklayın!