İŞ İLANLARIMIZ

İŞ İLANLARIMIZ

IMC Sigorta Brokerliği, yirmiden fazla sigorta şirketi ile çalışmanın verdiği enerji ve sahip olduğu güçlü ekibin inovatif fikirleriyle ortaya çıkardığı özellikli sigorta ürünlerini, kurumsal ve bireysel müşterilerine sunar. 

Elementer sigortacılığa  paralel olarak, sağlık sigortacılığında çözüm üretmekte iddialı ürünleri ile pazarda adından söz ettiren bir şirkettir. 

Geçtiğimiz 4 yılda müşterilerimize verdiğimiz güven ve sağlamaya çalıştığımız yüksek memnuniyet  oranı ile, müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle kazandığımız yeni müşterilerimizin oranı her yıl %16'dan fazla artıyor. Ankara Bölge Müdürlüğümüzde misafir ettiğimiz sigortalı sayımız, işyerlerinde ziyaret ederek sağlık sigortası teklifleri sunduğumuz müşterilerimizin sayısının 7 katına ulaştı.   

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yanında; Anne adaylarına,  Hamileyken sunabildiğimiz limitsiz doğum teminatlı sağlık sigortaları ile her yıl bin ikiyüzden fazla annemizin doğum masraflarını %100 ve limitsiz olarak karşılıyoruz. 

Şimdi ekibimiz hızla büyüyor ve bizim heyecanımızı taşıyacak, enerjimizi artıracak, birlikte ilerleyip birlikte kazanacağımız takım arkadaşlarımıza ofisimizde yeni yerlerini hazırlıyoruz!

Sizi aramızda görmek isteriz. Biliyoruz ki enerjinizle bize çok şey katacaksınız.

Detaylı bilgi almak ve bizi tanımak için web sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

burak@imcbrokerlik.com e-posta adresine;  Klasik metinlerle sınırlı kalmayan, sizi tanıyabileceğimiz, sizi anlatan, tecrübelerinizi, hedelerinizi, gönül verdiğiniz takımı... Kariyer planlarınızı paylaştığınız öz geçmişinizi gecikmeden gönderin.


Sizi Ankara Bölge Müdürlüğümüzde misafir edeceğimiz güne kadar Ekibimiz sizinle tanışmak için heyecanla bekliyor olacak.
Kariyer planlarınıza yön verin ve gelecekte profesyonel bir sigortacı, başarılı bir satışçı olmak için bize katılın!