Hemen teklif isteyin başlığı ile   sitemizi ziyaret ederek sizin için tamamlayıcı sağlık sigortası alternatifleri arasından  onlarca alternatifi değerlendirin. Ülkemizde onlarca farklı sigorta kanalından alabileceğiniz seçeneklere rağmen size birbirinden farklı ürünleri, en iyi fiyatı sağlayarak sunuyoruz. Bilgilerinizi bize gönderin, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortasını en iyi sigorta şirketleriyle hemen sunalım. 80 yaşa kadar istediğiniz zaman sağlık sigortası yaptırın. Geçmişten gelen, devam eden rahatsızlıklarınız için anlaşmalı özel hastanelerde fark ücret ödemeyin. Hamileyken doğum için sağlık sigortası yaptırarak muayeneler, rutin gebelik test ve tetkikleriniz sezaryen & normal doğum için fark ücret ödemeyin. Oda-refakatçi harcamalarınızı sağlık sigortanız karşılasın.

 

Nelerden Yararlanabilirsiniz?

Diş tedavinizi ekonomik sebeplerle ertelemeyin. Diş sağlık sigortası ile, anlaşmalı diş hekimlerimizde diş tedavinize hemen başlayın. Sağlık sigortası ödemelerinizi kredi kartı limiti olmaksızın, 24 ay taksitle üstelik vade farkız olarak yapın. Ayrıca sağlık sigortası vergi avantajı ile paranızın %15’ini geri alın. Ameliyat ve Cerrahi yatış sigortasıyla, beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilecek bir sağlık sorununda ekonomik sebeplere takılmadan ameliyatınızı istediğiniz hastanede hemen yaptırın. Üstelik sağlık sigortanız harcamalarınızı %100 karşılarken siz prim ödemelerinizi 24 ayda vade farklı olmadan yapın.

Şirketiniz çalışanları için grup sağlık sigortası yaptırmak istiyorsanız; Sigorta şirketlerinin sunacağı en avantajlı grup tamamlayıcı sağlık sigortası hemen teklif isteyin, bizimle iletişime geçin. Çalışan sayınıza göre hazırlanacak yıllık sağlık sigortası primlerini kolaylıkla ödeyin, çalışanlarınızın kurum bağlılığını sağlayın.
İsterseniz aileleri ile birlikte sigortalanmalarını sağlayarak, eş ve çocuklarının da sağlık güvencesini siz yaratın. Grup sağlık sigortaları son yıllarda tamamlayıcı sağlık sigortaları ve özel sağlık sigortalarını bir araya getirerek karma teminat modellerini yarattı. Böylece çalışanlarınız grup sağlık sigortalarını Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olmayan özel hastanelerde kullandığında; Muayene ve tahlillerde katılım öder. Aynı sigortalı Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı bir kurumda kullandığında; Sadece 15 TL Sosyal Güvenlik Kurumu katılımı ödeyerek hizmet alabilir.
Böylece şirketinizin yıllık ödeyeceği sağlık sigortası primleri daha ekonomik hale gelirken, sigorta şirketi de hasar yönetimi sağlamış olur. Bu ve benzer birçok sağlık sigortası alternatifi için gecikmeden şirketimizden sizde fiyat alın.