Güneş Sigorta Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Artık 10 Muayene Avantajı ile..

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları için sunulan en yeni ürünlerden biri Güneş Sigorta tarafından sunulan Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’dır. Sigorta şirketinin kurumsal işlerdeki tecrübesi ile ürünün sunulduğu ilk yıl çok geçmeden tamamlayıcı grup sağlık sigortalarında oldukça rekabetçi fiyatlar sunan Güneş Sigorta, pazardaki payını hızla artıracak görünüyor. Üstelik 2016 ocak ayında’da devam eden diş tedavi paketi diğer ürünlere göre yine fark yaratırken, sigortalılar kullandıkları tamamlayıcı sağlık sigortası teminatlarına ek olarak yılda bir kez diş taşı temizliği, diş doktoru muayenesi ve röntgen işlemleri için  yine ödeme yapmıyor.

Ayrıca Güneşim Sağlık Sigortasında   2 yılını tamamlayan sigortalılarının devamlılık ve aidiyetini sağlamak için; Güneş Sigorta, ikinci yılın tamamlanması ile diğer şirketlerde 3 yıla ihtiyaç duyulan yenileme garantisini bekletmeden sunuyor.

Diğer aile fertlerinizle  birlikte sigortalanarak tüm ailenizi güvence altına alarak Güneş Sigorta’nın özel aile indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Güneş TSS poliçesinin özel şartlarında poliçenin tüm özelliklerini ve kapsamı sigortalılarımızın anlayacağı şekilde açıklıkla ifade edilmiştir.

Ayrıca Güneşim sağlık sigortası (Güneş tamamlayıcı sigorta) birçok anlaşmalı özel hastane ile ülke genelinde sigortalılarını koruyor.

Detaylı Bilgi ve Başvuru  için 0850 333 3 877 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri merkezimize ulaşabilirsiniz.