Güneşim Tamamlayıcı Sağlık SigortasıGüneş Sigorta Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2017 Yılında 10 Muayene Avantajı ile.. Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları için sunulan en yeni ürünlerden biri Güneş Sigorta tarafından sunulan Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’dır. Sigorta şirketinin kurumsal işlerdeki tecrübesi ile ürünün sunulduğu ilk yıl; Çok geçmeden tamamlayıcı grup sağlık sigortalarında oldukça rekabetçi fiyatlar sunan Güneş Sigorta; Pazardaki payını hızla artıracak görünüyor. Üstelik 2016 ocak ayında’da devam eden diş tedavi paketi diğer ürünlere göre yine fark yarattılar.  Sigortalılar kullandıkları tamamlayıcı sağlık sigortası teminatlarına ek olarak; Yılda bir kez diş taşı temizliği, diş doktoru muayenesi ve röntgen işlemleri için  yine ödeme yapmıyor.

Ayrıca Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ‘nda   2 yılını tamamlayan sigortalılarının devamlılık ve aidiyetini sağlamak için; Güneş Sigorta, diğer şirketlerde 3 yıla ihtiyaç duyulan yenileme garantisini bekletmeden sunuyor.

Diğer aile fertlerinizle  birlikte sigortalanarak tüm ailenizi güvence altına alarak Güneş Sigorta’nın özel aile indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Güneş TSS poliçesinin özel şartlarında poliçenin tüm özelliklerini ve kapsamı sigortalılarımızın anlayacağı şekilde açıklıkla ifade edilmiştir.

Ayrıca Güneşim Tamamlayıcı  Sigorta (Güneş tamamlayıcı sigorta) birçok anlaşmalı özel hastane ile ülke genelinde sigortalılarını koruyor.

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İçin Hemen Bilgi Alın.

Güneş Sigorta ile geçtiğimiz yıl çok sayıda kurumsal poliçe düzenledik ve teklif edilen kişi başı yıllık sigorta primleri oldukça düşüktü. Örneğin 250 kişi üzerinde çalışana sahip bir şirketin çalışanlarına yapacağı grup tamamlayıcı sağlık sigortasında yıllık primler 300-350TL seviyelerindeyken; Kişilerin yıllık 8 muayene hakkına kadar teminat verilen hastane hizmetlerindeki yoğun kullanım, takip eden yıl sigorta şirketi ve sigortalı şirket arasında uzun pazarlıklara, görüşmelere sebep oluyor. Rekabetçi fiyatlarla diğer sigorta şirketlerine pek hareket alanı bırakmayı sevmediğini düşündüğümüz Güneş Sigorta, grup poliçelerinde bu tutumunu 2017 yılında da sürdüreceğe benziyor.

Sizde şirketinizde çalışan sayınız en az 10 ve üzerindeyse; Tüm çalışanların zorunluluk esasına dayalı sistemle tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerini yaptırmak isterseniz. Detaylı bilgi için Ankara Bölge Müdürlüğü’müzün (0850) 333 3 877 numaralı telefonlarından destek alabilirsiniz.

Anlaşmalı bir çok özel hastanede fark ödemeden sağlık hizmeti almak için Siz de; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın.