Gelecek Yıl Hamilelik Planlıyorum (1-1.5 yıl)

Gelecek Yıl Hamilelik Planlıyorum (1-1.5 yıl)


Bebek sahibi olmak için zaman yaklaşıyor... Belki borçların ödenmesini, iş değişikliklerinin kesinleşmesini, işlerin yoluna girmesini beklediğiniz zamanları geride bıraktınız bile... Öyleyse; hem eşinizin kapsamlı bir özel sağlık sigortası sahibi olması hemde, gelecek bir yıldan sonra başlamasını planlayacağınız hamilelik sürecinizdeki harcamalarınızın karşılanabilmesi için sağlık sigortası yaptırma zamanınız geldi.

İhtiyaç ve beklentilerinize göre farklı limitler ve teminatlar uygulanabilen özel sağlık sigortanızda, bir çok sağlık harcamasına karşı şimdiden hazırlıklı olacaksınız.

Aynı zamanda poliçenize eklenecek doğum teminatı ile; gelecek yıl için planladığınız süreçte, muayenelerden tahlillere, doğuma kadar birçok harcamayı artık düşünmeyeceksiniz. Bekleme süresine sahip özel sağlık sigortalarında doğum ve rutin takibinizi için; istediğiniz doktor ve hastaneyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca  geçmiş dönemde sizin takibinizi yapan yada size bir arkadaşınızın önerdiği  doktorda, sigorta şirketi ile anlaşması olmasa bile hizmet alabilirsiniz.

Hamilelik sürecinizde haftalara göre yapılması beklenen rutin tetkikler, normal yada sezaryen doğum tercihiniz, epidural anestezi, refakatçi giderleri doğum yapmak istediğiniz hastane alternatifleri beraberinde diğer sağlık harcamalarınızın da karşılanabileceği alternatifleri öğrenmek ve daha birçok sorunuzun cevabı için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada sizi en kısa sürede arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz.

  

 


Gelecek Yıl Hamilelik Planlıyorum (1-1.5 yıl)

Sizin için en uygun sigorta paketini bulalım.