Gelecek Aylarda Hamilelik Planlıyorum


Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ve kısa zamanda bebek planlıyorsunuz. Bekleme süresiz doğum teminatlı sağlık sigortalarımıza hemen başvurabilirsiniz. Önümüzdeki bir iki ay içinde başlayabilecek hamilelik sürecinizde doğuma ilişkin harcamalarınızı sağlık sigortanızla karşılayabilirsiniz.

Yaşadığınız il ve anlaşmalı özel hastanelere göre birçok alternatif  arasından doğum yapmak istediğiniz hastaneyi ve hastanedeki doktorunuzu siz seçebilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin gelişim haftasına göre, dilerseniz; Sadece doğum eyleminizin yada tahlilleriniz ve muayenelerinizin de karşılanabileceği alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Sağlık sigortanız, tercih ettiğiniz teminatlar kapsamında doğum dışındaki diğer beklenmeyen risklere karşı yine  sizi  koruyacaktır.

Hamilelik sürecinizde haftalara göre yapılması beklenen rutin tetkikler, normal yada sezaryen doğum tercihiniz, epidural anestezi, refakatçi giderleri doğum yapmak istediğiniz hastane alternatifleri beraberinde diğer sağlık harcamalarınızın karşılanabileceği alternatifleri öğrenmek ve daha birçok sorunuzun cevabı için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada sizi en kısa sürede arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz.