Sıkça Sorulan Sorular

Esteticare Bursa Uni Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurum Bursa

 
Uni-Sağlık Özel Sağlık Sigortası Diş Teminatına sahip sigortalılarımız, Bursa'daki anlaşmalı kurumumuz; Esteticare'den hizmet alabilirler.

Estetik Diş hekimliği uygulamalarınız, estetik ve plastik cerrahi, lazer epilasyon, saç ekimi ve benzeri tedaviniz için önce çağrı merkezimizle iletişime geçerek yıllık15.000TL'ye kadar sunulan alternatif  teminatlardan birini ekleyerek sağlık sigortanızı satın alın. Kredi kartı limitinizi kullanmadani yani blokeli bir işlem yapmadan 24 aylık sigorta prim ödemesiyle kolaylıkla sağlık sigortanıza sahip olun. Böylece planlanan tedavinizi ertelemeyin. Daha sonra hemen Esteticare'den ücretsiz randevunuzu alarak  tedavinizi planlayın. Bekleme süresi olmadan tedavinize başlayın ve sağlık sigortanız limitleri dahilinde fark ve katılım ödemeyin. Sağlık sigortanızdan %100 yararlanın. 

Detaylı bilgi için tıklayın
Uni-Sağlık Özel Sağlık Sigortası Diş Teminatına sahip sigortalılarımız, Bursa'daki anlaşmalı kurumumuz; Özel Mavi Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet alabilirler.

Diş tedaviniz için önce çağrı merkezimizle iletişime geçerek yıllık15.000TL'ye kadar sunulan alternati diş teminatlarından birini ekleyerek sağlık sigortanızı satın alın. Kredi kartı limitinizi kullanmadani yani blokeli bir işlem yapmadan 24 aylık sigorta prim ödemesiyle kolaylıkla sağlık sigortanıza sahip olun. Böylece diş tedavinizi ertelemeyin. Daha sonra hemen Özel Mavi Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden ücretsiz randevunuzu alarak diş tedavinizi planlayın. Bekleme süresi olmadan diş tedavinize başlayın ve sağlık sigortanız limitleri dahilinde fark ve katılım ödemeyin. Sağlık sigortanızdan %100 yararlanın. 

Detaylı bilgi için tıklayın