Eşim ve Benim İçin Sağlık Sigortası

Eşim ve Benim İçin Sağlık Sigortası


İhtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortasını şimdiden belirleyerek güvence altında olun. Kullanım alışkanlıklarınıza göre; büyük maliyetli operasyonlar yada hastane yatışlarınız için sadece yatarak tedavi kapsamlı sağlık sigortalarını tercih ederek başlayabilirsiniz. Dilerseniz yıllık limitlerinizi sizin belirleyebileceğiniz ayakta tedavi teminatını yatarak tedavi teminatınıza ekleyerek doktor muayene, tahlil tetkik hizmetlerini alabilirsiniz.

Ayrıca doğum teminatınızı şimdiden sağlık sigortanıza ekleyerek ilerleyen dönemde hamilelik sürecine ilişkin harcamalarınızın sağlık sigortanızla karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece bekleme sürelerini geride bırakmış olacaksınız.

Eşiniz için sağlık sigortası araştırırken alacağınız fiyatları sizin de dahil olacağınız aynı sağlık sigortası planı ile karşılaştırın. Aile inidirimi ile sizin poliçeye eklenmenizin aile indirimi sayesinde aslında önemli bir maliyet getirmeyeceğini sizde göreceksiniz.

Teminatlar ve yıllık sigorta primlerinizi değerlendirerek tercihinizi özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası yönünde yapabilirsiniz.

Sağlık sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için müşteri hizmetleri yetkililerimize hemen telefonla ulaşabilirsiniz. Ekranda sağ alt bölümde gördüğünüz buton ile müşteri hizmetleri yetkilimizden sorularınızı anlık olarak cevaplamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizi bize göndermeniz size en kısa zamanda ulaşmamız ve en uygun teklifi sunabilmemiz için yeterli olacaktır.

  


Eşim ve Benim İçin Sağlık Sigortası

Sizin için en uygun sigorta paketini bulalım.