Ergo Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü; Yüzde 100 Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıdır. (Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası) Anlaşmalı Özel Hastanelerin SGK’lı bölümlerinde; Ayakta tedavide muayene tahlil ve tetkikleri karşılarken  yatarak tedavi teminatı yatış ve ameliyatlar için beklemediğiniz durumlarda sağlık güvencenizdir. Poliçenin detaylarına Ergo Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartlarında yer verilmiştir. Ergo TSS ürününün geçerli olduğu anlaşmalı hastaneler, anlaşmalı kurumlar  web sayfamızda da yer almaktadır.

Ergo Yüzde 100 Tamamlayıcı sağlık sigortası ekonomik primleri ve yaygın anlaşmalı hastane ağı ile sektördeki önemli tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri arasında yerini almıştır.

 

Sağlanan vergi avantajı ve taksitli ödeme koşulları ile desteklenen *Ürün hakkında detaylı bilgi  için 0850 333 3 877 ‘den bize ulaşabilirsiniz.

Ergo TSS doğum teminatı, yine az sayıda doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarından biridir. Detaylar için hemen bizi arayabilirsiniz.

ERGO YÜZDE YÜZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMI NEDİR?
*Sadece Yatarak Tedavi
*Yatarak+ Ayakta Tedavi
*Yatarak+Ayakta Tedavi+Doğum Teminatı