ERGO YÜZDE YÜZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

ERGO YÜZDE YÜZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Ergo Sigortanın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü; Yüzde 100 Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıdır. (Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası) Anlaşmalı Özel Hastanelerin SGK'lı bölümlerinde; Ayakta tedavide muayene tahlil ve tetkikleri karşılarken  yatarak tedavi teminatı yatış ve ameliyatlar için beklemediğiniz durumlarda sağlık güvencenizdir. Poliçenin detaylarına Ergo Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartlarında yer verilmiştir. Ergo TSS ürününün geçerli olduğu anlaşmalı hastaneler, anlaşmalı kurumlar yine web sayfamızda da yer almaktadır.

Ergo Yüzde 100 Tamamlayıcı sağlık sigortası ekonomik primleri ve yaygın anlaşmalı hastane ağı ile sektördeki önemli tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri arasında yerini almıştır. Sağlanan vergi avantajı ve taksitli ödeme koşulları ile desteklenen *Ürün hakkında detaylı bilgi  için 0850 333 3 877 'den bize ulaşabilirsiniz.
*Telefonla konuşmak için müsait değilseniz, canlı destek butonu ile sorularınıza hemen yanıt alın,
*İletişim formu ile istediğiniz zaman sizi aramak üzere, bilgilerinizi bize gönderin.

Ergo TSS doğum teminatı, yine az sayıda doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarından biridir. Detaylar için hemen bizi arayabilirsiniz.

ERGO YÜZDE 100 SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMI NEDİR?
*Sadece Yatarak Tedavi
*Yatarak+ Ayakta Tedavi
*Yatarak+Ayakta Tedavi+Doğum Teminatı

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

DOĞUM TEMİNATI