DOĞUM HEDİYELERİ

DOĞUM HEDİYELERİ

YENİ DOĞUM YAPMIŞ BİRİNE GÖTÜRÜLECEK HEDİYE ÖNERİLERİ NELER OLABİLİR?

Yeni doğmuş bebekler için özel üretilmiş tamamen organik ürünlerden ( havlu,bornoz..vb ) oluşturulmuş güzel bir sepet olabilir. İnternette bir çok site de satışını yapıyor,ayrıca bebek ürünleri satan bir çok mağazadan temin edebilirsiniz.Organik sertifikası olup olmadığını mutlaka teyid ediniz.

Eczanelerden ya da bebek ürünleri satan mağazalardan satın alabileceğiniz biberon,emzik ya da bebek için yumuşak fırça,tarak setlerinden alabilirsiniz.

Bebek ayakkabısı satan mağzalardan alabileceğiniz özel tasarımlı yeni doğan  bebek ayakkabıları güzel bir hediye olabilir.

Özellikle kız bebekler için hazırlanmış şirin saç bantları diğer bir hediye önerisi olabilir.

Başka bir alternatif ise kendinizin hazırlayabileceği bebek şampuanları,bebek yağı,pişik kremi ve çeşitli bebek losyonlarından oluşan bir bakım sepeti olabilir. Küçük bir ayıcık ve şık bir kurdele ile süsleyebilirsiniz.

Bebek mağzalarından bulabileceğiniz zıbın,yeni doğan takımları gibi değişik kıyafetler alabilirsiniz.

Yumuşak renkli bebek battaniyeleri güzel bir hediye alternatifidir.

Bebek kıyafetleri satan mağazalardan kolaylıkla temin edebileceğiniz bebek mama önlüğü seti alabilirsiniz.

Oyuncak mağazalarında bulunan 0-2 yaş bebekler için beşiğinin başına ya da duvara asılabilecek algısını kuvvetlendirebilecek eğitici oyuncaklar alabilirsiniz.

Anne için süt arttırıcı olduğu bilinen gıdalardan bir sepet hazırlayabilir ya da hazır olarak satılan sepetlerden temin edebilirsiniz.

Yine Anne için bebek bakım kitapları alabilir ya da okuması için güzel bir roman götürebilirsiniz.Kitap her zaman en güzel hediyedir.

Yeni doğan bebekler için özel satılan müzik cd leri iyi bir fikir olabilir,bu müzikler hem bebeği sakinleştirecek hem de kolay uyumasını sağlayacaktır.

Oyuncak alırken plastik ya da peluş malzemeden üretilmiş oyuncaklar yerine kumaştan yapılmış oyuncaklar daha sağlıklı bir seçim olacaktır.