Diş Sigortası

Diş Sigortası, Türkiye genelindeki anlaşmalı diş hekimlerinde geçerlidir. Diş tedavinizi yıllık 2.500TL den 15.000TL’ye kadar karşılayan özel bir sağlık sigortasıdır.

Diş Sigortası ile implant,  ortodontik tedavi, gülüş estetiği ve gülüş dizaynı, çene cerrahisi gibi; Yüksek maliyetli diş tedavi planlarınızı ertelemeden yaptırabilirsiniz. Sağlık sigortası başvurunuzu takip eden gün, tedavi süreciniz başlar.

 

Diş sigortasından yararlanmak için, çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

12-24 ayda satın alabileceğiniz sağlık sigortanızı kredi kartı limitinizi kullanmadan aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz.
Diş teminatına sahip sağlık sigortanızın vergi avantajı ile primlerinizin %15’ini geri alarak daha ekonomik şartlarda sahip olabilirsiniz.

Diş Sigortası kapsamında hizmet alabileceğiniz anlaşmalı diş doktorları

Listesine web sayfamızdan ulaşabilirisiniz.
Ayrıca, kendi diş doktorunuzun Uni Sağlık ADS ile anlaşmalı olup olmadığını lütfen doktorunuza sorun.
Uni Sağlık ADS Diş Teminatı ile hastalarına hizmet vermek isteyen diş hekimlerinin taleplerini ankur@imecedestek.com e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

2016 yılı Aralık ayı sonuna kadar, büyük şehirlerde yaygınlaşmaya başlayacak anlaşmalı kurum ağı için; Bulunduğunuz ilde, doktor önerebilir, böylece en kısa sürede anlaşmalı kurumlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.