ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Çocuklarınıza her yaşta sağlık sigortası yapabilirsiniz. (Şimdi 10 Muayene Avantajıyla)
*0 Yaş Grubu yenidoğanlara ilk yıl düzenli kontrolleri için,
*1-6 yaş okul öncesi dönemdeki çocuklarınıza ana okulu ve kreşte arkadaşlarıyla birlikte sıkça yakalanacakaları kış hastalıkları için
*Yetişkinlerde ise; mevsimsel hastalıklar yanında beklenmeyen durumlara karşı hazırlıklı olmak için hemen tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın.

 

*Dilerseniz çocuklarınıza tek başına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.
*Yatarak Tedavi Teminatıyla Hastane yatış ve yatarak tedavileri %100 sağlık sigortası güvencesinde.
*Ayakta Tedavi Teminatıyla, yıllık 8 yada 10 muayene hakkınızı sadece 15TL katılım ödeyerek ekstra fark vermeden kullanın.
*Üstelik Muayene beraberinde yapılan SGK'lı  tahlil ve tetkiklerde %100 sağlık sigortası teminatında.*Yıllık 727TL sağlık sigortası priminizi 9 eşit taksitle kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
*Sağlık Sigortası Primlerindeki %15'lik Devlet Desteğini kullanıp 109TL Vergi Avantajından yararlanın. Sağlık sigortanıza daha ekonomik koşullarla sahip olun. 

Satın alma kararınızı verirken, lütfen Ankara'daki özel bir hastanede 100-220Tl arasında değişen her bir doktor muayene ücretini, bu muayeneden sonra yapılacak tahlil ve tetkiklerin size  yaklaşık maliyetini düşünerek... Geç kalmadan çocuklarınız için tamamlayıcı sağlık sigortası  yaptırın.