Bebeğimin Geleceği


Bebeğinizin doğumuyla birlikte evdeki birçok alışkanlığınızın artık değiştiğini fark edeceğiniz bir dönemdesiniz .Aile bütçenizdeki değişiklikleri ise; artan kredi kartı ödemelerinizle birlikte göreceksiniz. Bebeğinizdeki birkaç ay önceki değişiklikleri, bebeğinizin uzun zamandır bakmayı ihmal ettiğiniz fotoğraflarında ve kamera kayıtlarında  daha net anlayacaksınız. Birinci yaş gününde aldığınız pasta, doğum gününe gelen aile büyükleri, ikinci yaşında
yaptıracağınız pastanın hangi kahramanlarla süslenmesi telaşı derken… bebeğiniz okul dönemine doğru hızla ilerliyor.

Bebekleri için herşeyin en iyisini yapmayı planlayan anne ve babaların en büyük şikayetleri; annelerin evdeki yorgunlukları ve belkide babaların bebeklerinin en güzel zamanlarını yoğun iş temposu sebebiyle evde az ve yorgun vakit geçirirken  kaçırmış olmalarıdır. Bu telaşın yıllarca hiç bitmeyeceği tartışmasız bir gerçek.

Bebeğiniz büyürken ihtiyaçları ve harcamaları da onunla birlikte büyüyecek.

Bugün olduğu gibi o günlerde de çocuklarınız için herşeyin en iyisini yapma gayretiniz hep devam edecek. Bunun için şimdiden küçük birikimler yapmaya başlamalısınız.

Bebeğinizin okula başlayacağı zamanı düşününce 7-8 yıl kadar bir zamanın şimdilerde ne kadar uzak olduğunu konuşurken, o günler geldiğinde “ne zaman büyüdün, zaman nasıl geçti” demekten kendinizi alamayacaksınız.
Bebeğiniz için şimdiden Birikim yaparken ise; 7-8 yıl gibi bir zaman, aynı hızla geçecek. Çocuklarınızın eğitimi için şimdiden başlayacağınız küçük birikim tutarlarının daha şimdiden size nasıl güven verdiğini, büyüdüğünde ise; ne kadar önemli bir destek olacağını göreceksiniz.

Bebeğiniz için birikim yaparken;

*Sadece Birikim yapabilir yada
*Birikimle birlikte bu dönemde hayatınızı kaybetmeniz yada size birşey olması halinde eşiniz ve ailenize ödenecek toplu tazminatlarla onlara gelecekleri için önemli bir güvence sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz adına bir birikim yapmak için, merak ettiğiniz tüm sorularınızda müşteri hizmetleri yetkililerimize hemen telefonla ulaşabilirsiniz. Ekranda sağ alt bölümde gördüğünüz buton ile müşteri hizmetleri yetkilimizden sorularınızı anlık olarak cevaplamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizi bize göndermeniz size en kısa zamanda ulaşmamız için yeterli olacaktır.