BEBEĞİM İÇİN ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

BEBEĞİM İÇİN ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI


Bebeğinizin doğumundan hemen sonra hayatınızdaki bütün herşeyi onlar için yapmaya başladığınız gibi... Bu alışkanlığınız onlar kocaman olsalar da değişmeyecek. Sizin gözünüzde hep kanatlarınız altında olması ve korunması gereken, en değerli varlığınız olarak hayatlarına devam edecekler.O halde; doğumdan hemen sonra başlayan rutin kontrollerden, beklenmeyen acil vakalara kadar her durum için hazırlıklı olmak gerekiyor. Bebeğiniz için TSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yada Özel Sağlık Sigortası alternatiflerini inceleyin. Tercih edeceğiniz özel hastane yada doktora göre karar verebileceğiniz bir çok alternatif sunuyoruz. 


Sizin sigortalanmanız zorunlu olmadan; Yıllık 632TL'den başlayan TSS primlerini 9 Taksitle ödeyerek yalnızca  çocuklarınıza sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Üstelik Sağlık Sigortalarındaki %15'lik Devlet Desteği ile yaklaşık 90TL vergi avantajından yararlanarak sağlık sigortanıza daha ekonomik koşullarla sahip olabilirsiniz. 

0 Yaş Grubu Bebekler ile 1-17 Yaş Çocuklarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neyi kapsar?

Çocuklarınızın 12 ay boyunca hastane yatışları ve yatarak tedavileri %100 sağlık sigortası kapsamında
Ayakta Tedavi Teminatıyla Yıllık 8 yada 10  Muayene alternatifini tercih edebilirsiniz.
Anlaşmalı Özel Hastanelere gittiğinizde sadece 12TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alabilirsiniz.
Muayeneyle birlikte yapılan tahlil v tetkikler %100 sağlık sigortanız kapsamındadır ve fark ödemezsiniz.
Muayenenizi takip eden 10gün içinde tekrar doktora gitmeniz gerekirse , bu kontrol sürecindedir ve yeni bir muayene hakkınızı kullanmazsınız.
 
Hoşgeldin Bebek (0-1 yaş)
 


BEBEĞİM İÇİN ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Sizin için en uygun sigorta paketini bulalım.