Bebeğinizin 1 yaşını doldurmasıyla, ilk yıl yoğun doktor kontrollerini, aşılarının çoğunu ve belki birkaç küçük vakayı geride bırakmış oldunuz. Fakat her geçen gün hareketlenen, sizinle dışarı daha sık çıkmaya başlayan bebeğinizin bağışıklık sistemi bu arada  güçlenmeye çalışıyor. Artık doktorunuzu rutin  ziyaret aralığınız iki yada üç ayda bir olabilir. Ara sıra yine beklenmeyen rahatsızlıklar kendini gösterebilir.

Bu durumlara karşı; Bebeğinizin doğumundan itibaren birçok harcamanızda size destek olan, istediğiniz özel doktora gitmenizi sağlayan sağlık sigortası kullanma alışkanlığınızı devam ettirmelisiniz. Bebeğinizin geçen yıla göre rutin sağlık harcamaları farklılık göstereceği için müşteri hizmetleri yetkililerimizin desteği ile alternatif sağlık sigortası limitleri ve teminatlarını gözden geçirerek gerekli değişikliklerle sağlık sigortanızı daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Sağlık sigortalarının aslında doktor muayene ve tahlillerden çok,  yüksek maliyetli yatarak tedavi giderlerini, hastane yatışlarını ve ameliyatları karşılamak için sunulan sigortalar olduğunu unutmamalıyız. Kazanılmış haklarınızın korunması için bebeğinizin sağlık sigortası ara vermeden gelecek yıllarda da devam ettirilmelidir.

Sağlık sigortası için tamamlayıcı yada özel sağlık sigortası alternatiflerini; ihtiyaçlarınıza göre, kontrollere gitmeyi planladığınız hastane yada doktora göre belirleyebilirsiniz. Farklı limit ve teminatlarla bütçenize uygun primlerle sağlık sigortası başvurunuzu beklemeden hemen yapabilirsiniz.

Sizin sigortalanmanız zorunlu olmadan; Yıllık 632TL’den başlayan TSS primlerini 9 Taksitle ödeyerek yalnızca  çocuklarınıza sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Üstelik Sağlık Sigortalarındaki %15’lik Devlet Desteği ile yaklaşık 90TL vergi avantajından yararlanarak sağlık sigortanıza daha ekonomik koşullarla sahip olabilirsiniz.

1-4 Yaş Çocuklarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neyi kapsar?

Çocuklarınızın 12 ay boyunca hastane yatışları ve yatarak tedavileri %100 sağlık sigortası kapsamında
Ayakta Tedavi Teminatıyla Yıllık 8 yada 10  Muayene alternatifini tercih edebilirsiniz.
Anlaşmalı Özel Hastanelere gittiğinizde sadece 12TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alabilirsiniz.
Muayeneyle birlikte yapılan tahlil v tetkikler %100 sağlık sigortanız kapsamındadır ve fark ödemezsiniz.
Muayenenizi takip eden 10gün içinde tekrar doktora gitmeniz gerekirse , bu kontrol sürecindedir ve yeni bir muayene hakkınızı kullanmazsınız

Bebeğinizin sağlık sigortası için merak ettiğiniz diğer sorularınız için müşteri hizmetleri yetkililerimize hemen telefonla ulaşabilirsiniz. Ekranda sağ alt bölümde gördüğünüz buton ile müşteri hizmetleri yetkilimizden sorularınızı anlık olarak cevaplamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizi bize göndermeniz size en kısa zamanda ulaşmamız için yeterli olacaktır.