Ailem İçin Sağlık Sigortası

Ailem İçin Sağlık Sigortası

Sağlık sigortaları için aile bireyleri arasından kime sigorta yaptıracağınıza karar vermek oldukça zordur. Sağlık sigortası aile bireylerinden birinin başına kötü birşey geldiğinde yada  anne adaylarının hamilelik süreci başladığında daha çok araştırılmaya başlanır.

Bu nedenle; ihtiyaçlarınız ve bütçenize göre yapılacak planlamalarda, yıllık sağlık harcamalarınıza ilişkin öngörüleriniz değerlendirilerek, tüm aile bireylerinin sahip olacağı aile paketleri hazırlanabilir. Aile bireylerinin her biri için farklı teminat yapıları sayesinde, öncelikleriniz ve siz daima güvene altında olursunuz.

 

Aile bireylerinin tümünün katılımı ile uygulanabilen aile indirimleri, prim yükünüzü hafifletir.
Primlerinizi taksitle ödeyerek bütçenizi zorlamadan sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.
Ayrıca vergi avantajı ile sigorta primlerinizin önemli bir bölümünü devletten geri alabilirsiniz. (Gelirinize oranla aylık ödediğiniz primin en az %15’i)

Teminatlar ve yıllık sigorta primlerinizi değerlendirerek tercihinizi özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası yönünde yapabilirsiniz.

Sağlık sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için müşteri hizmetleri yetkililerimize hemen telefonla ulaşabilirsiniz. Ekranda sağ alt bölümde gördüğünüz buton ile müşteri hizmetleri yetkilimizden sorularınızı anlık olarak cevaplamasını isteyebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizi bize göndermeniz size en kısa zamanda ulaşmamız ve en uygun teklifi sunabilmemiz için yeterli olacaktır.