6 Ay Sonra Hamilelik Planlıyorum (6 ay – 1 yıl)


Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ve kısa zamanda bebek planlıyorsunuz. Bekleme süresiz doğum teminatlı sağlık sigortalarımıza hemen başvurabilirsiniz. Önümüzdeki bir iki ay içinde başlayabilecek hamilelik sürecinizde doğuma ilişkin harcamalarınızı sağlık sigortanızla karşılayabilirsiniz.

Bebeğiniz için; biraz daha erken karar vermiş ve planlarınızı önümüzdeki 5-6 aydan sonrası için yapmışsanız; sağlık sigortası alternatifleriniz, anlaşmalı hastanelerinizin sayısı ve sigorta teminatlarınızın kapsamı genişlerken, doğum harcamalarınızı daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Yaşadığınız il ve anlaşmalı özel hastanelere göre birçok alternatif  arasından doğum yapmak istediğiniz hastaneyi ve doktorunuzu siz seçebilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin gelişim haftasına göre, dilerseniz;

*Sadece Doğum Eyleminiz yada
*Doğum, tahlilleriniz ve muayenelerinizin birlikte karşılanabileceği alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Sağlık sigortanız, tercih ettiğiniz teminatlar kapsamında doğum dışındaki beklenmeyen risklere karşı yine  sizi  koruyacaktır.

Hamilelik sürecinizde haftalara göre yapılması beklenen rutin tetkikler, normal yada sezaryen doğum tercihiniz, epidural anestezi, refakatçi giderleri doğum yapmak istediğiniz hastane alternatifleri beraberinde diğer sağlık harcamalarınızın karşılanabileceği alternatifleri öğrenmek ve daha birçok sorunuzun cevabı için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada sizi en kısa sürede arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.